HRVATSKA U 2024. GODINI UZ SVJETSKO PRVENSTVO DOBILA I ORGANIZACIJU EUROPSKOG PRVENSTVA ZA MLAĐE SENIORKE I ML. SENIORE! Europska boksačka federacija (EUBC) iskazala novu veliku čast HBS-u i hrvatskom sportu – Hrvatska će 2024. godine biti domaćin i Europskog i Svjetskog prvenstva mlađih seniora!

GABRIJEL VEOČIĆ OSVOJIO NOVI TROFEJ U BUDIMPEŠTI! Najbolji hrvatski reprezentativac trijumfirao na Real Boxing Cupu 2023. u Budimpešti s dvije uvjerljive pobjede u dva dana nad suparnicima iz Mađarske i Češke!
16/04/2023
POČELE PRIPREME HRVATSKE SENIORSKE REPREZENTACIJE U ZAGREBAČKOM BOKSAČKOM CENTRU NA VELESAJMU Treninzi i sparinzi dvaput dnevno do petka 21. IV. 2023. i potom odlazak na dual meč ITALIJA – HRVATSKA u Trstu, u subotu 22. travnja
17/04/2023
Vidi više